Kód: Futur 450 VRFUV18090045050785
Univerzálny policový regál, bezskrutkový montážný systém. Výška regálu 1800 x šírka 900 x hĺbka 450 mm, 5x polica s výstuhou, celý popis a parametre
Ak sa nezobrazuje skladová zásoba, je tovar na ceste. Pre termín dodania volajte 0800 777 888.
51.62 Eur 63.49 Eur s DPH
Počet kusov
Popis a technické parametre
Bezskrutkový policový regál Futur 450
Univerzálny policový regál, bezskrutkový montážný systém. Výška regálu 1800 x šírka 900 x hĺbka 450 mm, 5x polica s výstuhou, nosnosť 250 kg. Prevedenie pozinok.
  • univerzálny policový regál
  • bezskrutkový montážný systém
  • nosnosť police 250 kg
  • výška regálu 1800 x šírka 900 x hĺbka 450 mm
  • 5x polica zo surovej DTD s výstuhou
  • prevedenie pozinok
Celková výška: 1800 mm
Šírka: 900 mm
Hĺbka: 450 mm
Nosnosť police: 250 kg
Počet políc: 5
Hmotnosť: 20 kg
Prevedenie: pozinok / polica surová DTD
Záruka (roky): 5
Výrobca:
Všetky modely
Kód Futur 350 VRFUV18075035050758 Práve prezeráte Futur 450 VRFUV18090045050785
Celková výška 1800 mm 1800 mm
Šírka 750 mm 900 mm
Hĺbka 350 mm 450 mm